Gyvūnų gerbėjų organizacija
Gyvūnų gerbėjų organizacija
Gyvūnų gerbėjų organizacija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gyvūnų gerbėjų organizacija

''GGO'' Gyvūnų gerbėjų organizacija
 
rodiklisPage 1Latest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 "Pifo" savanorės pagalbos prašymas.

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Akvilė.
Bičiulis
Bičiulis
Akvilė.


Pranešimai : 1269
Amžius : 27

"Pifo" savanorės pagalbos prašymas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: "Pifo" savanorės pagalbos prašymas.   "Pifo" savanorės pagalbos prašymas. Icon_minitimeŠt. 01 23, 2010 11:31 am

Šiuo prašymu norime kreiptis į visus gyvūnų globos tarnybos „Pifas" draugus. Kartais pagalbos prireikia ne tik mūsų globotiniams, bet ir patiems savanoriams. Mūsų savanorė Aistė, šauni globėja, kuri padėjo ne vienam katinėliui, prašo pagalbos.

Štai Aistės laiškas, kuriuo ji kreipiasi į visus geros valios žmones:

„Sveiki,

esu Aistė Vadlūgaitė, prieš Kalėdas man nustatė kraujo vėžį - ūmią limfoblastinę leukemiją. Kad pasveikčiau, man būtina skubi kaulų čiulpų transplantacija. Žmonėms, sergantiems kraujo vėžiu ne visada padeda vien gydymas vaistais. Daliai jų būtina kaulų čiulpų transplantacija. Pirmiausia, donoro ieškoma tarp šeimos narių, tačiau tikimybė, jog šeimos nario kaulų čiulpai tiks - tik 20 proc. Tuomet donoro ieškoma Lietuvos ar Pasauliniame negiminingų kaulų čiulpų donorų registre. Donorų labai trūksta, ypač Lietuvoje. Tikimybė, kad asmens kaulų čiulpai tiks kitam yra 1 iš 1 000 000. Bet galbūt Tu ir būsi tas, kuris išgelbės gyvybę.

Kraujas - nuolat atsinaujina, todėl jo davimas nepavojingas mūsų organizmams, jei esame sveiki. Mūsų kraujas išgelbėja kitų žmonių gyvybes. Padėkim jiems. Hemotologijos skyrius Santariškėse pilnas ligonių. Kiek daug iš jų jaunų žmonių. Ir kartais jiems trūksta tiesiog kitų gerumo ir kraujo. Vien tik tam, kad galėtų toliau gyventi, šypsotis, tikėti...

Daugelis žmonių bijo tapti kaulų čiulpų donorais, nes mano, jog tai skausminga ir pavojinga procedūra. Tačiau kaulų čiulpų donorais kartais būna ir 2 metų vaikai... Apie donorystę plačiau galima pasiskaityti internetiniame puslapyje www.begood.lt

Donoras turėtų nesirgti lėtinėmis ligomis, nuolat nevartoti vaistų, per pastaruosius 6 mėnesius būtų nepatyręs operacijos, būti ne jaunesnis nei 18 ir ne vyresnis nei 60 metų, sverti bent 60 kg (galioja tik kraujo donorams, kaulų čiulpų donorams svoris neribojamas).

Jei tu sutiktum duoti savo kraujo arba kaulų čiulpus, o gal ir tą, ir tą, atsiųsk savo vardą, pavardę, amžių, tel.nr, el.pašto adresą mano sesei Agnei el.paštu: agnevad@yahoo.com. Ligoninėje jai davė tokią lentelę, kurią ji turi užpildyti. Tuos žmones, kurie sutinka būti donorais, pats Santariškių klinikų kraujo centras pakviečia Jiems patogiu laiku duoti kraujo.

Jei negali Tu, gal kažkas iš Tavo pažįstamų galėtų tapti donoru, persiųsk jiems. Ačiū.

Aistė Vadlūgaitė"

Mes tikime, kad Aistė pasveiks ir kartu su mūsų mažaisiais draugais laikome suspaudę kumštukus už ją.

GGT „Pifas" savanoriai ir globotiniai.
Atgal į viršų Go down
https://ggoi.forumlt.com
Merion
Katinas aštriais dantimis
Katinas aštriais dantimis
Merion


Pranešimai : 553

"Pifo" savanorės pagalbos prašymas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Pifo" savanorės pagalbos prašymas.   "Pifo" savanorės pagalbos prašymas. Icon_minitimeKv. 01 28, 2010 7:21 am

Ką žinau..... Abejoju ar kas aukos ...
Atgal į viršų Go down
 
"Pifo" savanorės pagalbos prašymas.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Pifo atstovai LRT laidoje "Namai namučiai".
» "Lesės"gyvybės vagonėlių prašymas
» Kalėdinis Nano ir Undės prašymas
» Kalėdinių svajonių išpildymas „Pifo“ globotiniams!
» Savanoriavimas "5 pėdutėse"

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Gyvūnų gerbėjų organizacija :: Gyvūnų istorijos-
Pereiti į: