Gyvūnų gerbėjų organizacija

Gyvūnų gerbėjų organizacija

''GGO'' Gyvūnų gerbėjų organizacija

rodiklisPage 1CalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 

Kalėdinis Nano ir Undės prašymas

Go down 
AutoriusPranešimas
Akvilė.
Bičiulis
Bičiulis

Amžius : 21

RašytiTemos pavadinimas: Kalėdinis Nano ir Undės prašymas   Pir. 12 21, 2009 10:16 am

Ho, Ho, Ho! Sveiki visi. Čia aš - Nano!

Manau tai yra mano patys pirmieji metai, kai aš turiu galimybę rašyti Kalėdų Seniui laišką! Dabar yra tiek nuostabių daiktų, kurių mes, šunys, galime paprašyti, tad pamaniau, kad verčiau aš pradėsiu kuo ankščiau.

Aš girdėjau, kad mano globėja ruoš daug skanėstų Kalėdiniam stalui, tad esu tikras, kad kasnelis atiteks ir man. Tačiau vienintelis dalykas, dėl ko laikau sukryžiuotas letenas, yra mano naujas ir šiltas „namas“. Mano geroji globėja Lina priglaudė ir išgelbėjo jau ne vieną tokį nelaimėlį, kaip aš. Voljere, kuriame aš šiuo metu gyvenu, iki manęs rado prieglobstį dvidešimt aštuoti mano likimo globotiniai, kurie šiandien jau mėgaujasi tikrųjų namų šiluma ir savo šeimininkų kompanija.

Ne ne, nesakau, kad mano dabartinis namas prastas, tačiau kartais jame tenka glaustis su panašaus likimo broliais ir sesėmis, tad būna dienų, kai jame būna ankšta ir tenka mums visiems pasispausti. Neseniai mano kambariokas Dyvis iškeliavo į savo tikruosius namus, tad šiuo metu gyvenu vienas. Žinau, kad tai truks neilgai. Šiandien gavau džiugią žinią, kad iš Klaipėdos jau pakeliui pas mane būsima mano kambariokė Undė.

Undė visą savo gyvenimą gyveno šiukšlyne su ja nuolatos skriaudžiančiu benamiu žmogum, kol „Pifo“ savanoriai ją rado ir ji tapo tikra princese. Undė kurį laiką glaudėsi Klaipėdos rajone esančioje prieglaudoje, tačiau iškeliavus mano kambariokui Dyviui, ji netrukus susikrovė lagaminus ir su nekantrumu laukia kelionės į Kauną, kad kartu su manimi galėtų linksmai atšvęsti Kalėdas. Ir nepatikėsite – koks sutapimas! Ogi Undė, jau pamiršusi gyvenimą šiukšlyne, turi lygiai tokią pačią svajonę, kaip ir mano – turėti naują ir šiltą namą.
Undei atvykus ir šalia manęs esant globėjai Linai, aš tikrai nesijausiu vienišas per šias Kalėdas. Tikiuosi, kad Kalėdų rytą mes eisime pasivaikščioti į laukus, o sugrįžus kieme rasime savo Kalėdinę dovaną. Net jeigu Kalėdinio stebuklo dėka aš ir Undė greitai iškeliautumėme pas savo naujus ir tikruosius šeimininkus, savo mažutėse širdelėse jausimės tokie ramūs, žinodami, kad visi naujieji Linos globotiniai galės mėgautis mūsų naujojo namo šiluma ir patogumu.

Aš tikiuosi, kad per šias Kalėdas Jūs taip pat gausite gausybę dovanų už savo dosnumą mums. Viena iš jų yra mano DIDŽIULĖ padėka, kad visą tą laiką Jūs esate mano draugai.

Kalėdinis bučkis!
Jūsų draugas Nano

Įgyvendinti Nano ir Undės kalėdinę svajonę mums reikalingi 3000 litų.
Prisidėti prie Nano ir Undės svajonės išsipildymo, Jūs galite mūsų svetainėje http://www.pifas.org/page/324

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://ggoi.forumlt.com

Kalėdinis Nano ir Undės prašymas
Atgal į viršų 
Puslapis 11