Gyvūnų gerbėjų organizacija

Gyvūnų gerbėjų organizacija

''GGO'' Gyvūnų gerbėjų organizacija
 
rodiklisPage 1CalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 DVAR

Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
glamour
Administratorė
Administratorė
avatar

Pranešimai : 1452

RašytiTemos pavadinimas: DVAR   Pir. 01 04, 2010 5:57 am

Sklandė gandai, kad šios grupės įrašus kažkas rado Rusijoje, ir išplatino netyčia… Pasakojama, kad vokalistas dainuoja niekam nesuprantama kalba. Kad jų pasiklausę žmonės miršta... „DVAR“ - tai elektroninės muzikos grupės, kilusios iš Rusijos, pavadinimas. Faktas, jog grupę sudaro du nariai, kurių tapatybės nėra žinomos, „DVAR“ neprisistato niekur, net internete.
Neoficialus grupės aprašymas atsirado internete taip pat netikėtai kaip iš jo ir dingo. Vienas grupės klausytojas atvirai pasakojo apie savo gyvenimo pasikeitimus, išgirdus „DVAR“.
Kad ir kaip ten bebūtų, kad ir kokie gandai sklandytų, smalsumas nugali. Pažiūrim. Grupės vokalistas tikrai nepanašus į gyvą žmogų… O jo balsas labiau primena varno krankimą… Baugu… Tai skirta ne žmogaus ausiai…
„DVAR“ įrašai iš interneto dingsta kiekvieną minutę. Hmmm GELFI gatvė tai išgirdo. Ar spėsi išdirsti tu?
Pirmieji „DVAR“ įrašai pasirodė 1997m. pavadinti „Raii“. Pirmosios dainos nebuvo skirtos platinti. Pirmasis oficialus šios grupės albumas „Piirrah“ buvo išleistas italų leidybos kompanijos 2002m., o kiti penki albumai: „Roah“ (2003m.), „Rakhilim (2004m.), „Taai Liira (2004m.), „Hor Hor“ (2005m.) bei „Oramah Maalhur“ (2005m.) – buvo sparčiai leidžiami beveik kas metus. Kodėl buvo skubama – niekas negali paaiškinti.
Paskutinysis grupės albumas, pavadintas „Jraah Mraah“, buvo išleistas pernai, 2007m.
Kaip rašo „Dark City Magazine“, „Dvar“ yra padaras, pasirodęs grupės nario sapne ir atskleidęs jam savo ypatingą misiją. Kokia ji? Kiek prisimena grupės narys padaras minėjo „sužadinimą“ bei „išrinktuosius“, kurie turi perduoti žinią pasauliui. Būtent po sapno atsirado „DVAR“, ir grupės nariai pasinėrė į kūrybą.
Šiomis dienomis „DVAR“ yra vienas žymiausių Rusijos tamsiosios muzikos scenos projektų. Ši grupė vieniems labai patinka, kitiem – priešingai, didelė nesąmonė…
Bet turtinga diskografija, fanų klubai internete, gausūs atsiliepimai, reportažai per radiją bei televiziją bei neblėstantis mistiškumas – visa tai „DVAR“ kulto pradžia.

„DVAR“ muzika kinta. Ji apima stilius nuo šaižaus darkwave iki džiaugsmingos šokių muzikos. Visa tai primena pamišusio klouno pasirodymą pragariškame cirke.
1997 metais, vieną lietingą rudens dieną, Gorbuškos muzikiniame turguje Maskvoje, pasirodė žmogus, parašęs parduoti kelias audio kasetes su skeletu ant viršelio.
Pardavėjas sutiko, ir kasetės buvo gana greitai išgraibstytos. Tačiau tas žmogus niekada nesugrįžo atsiimti už jas gautų pinigų. Truputį vėliau, per miestą nuvilnijo keistų gandų banga apie mistišką projektą bei muziką, tariamai skleidžiančią antgamtinį poveikį.
Kad ir kada ji būtų klausoma, dingsta elektra, dužta veidrodžiai, o įvairūs prietaisai nustoja veikę... Tai galėtų būti gan įprasti reiškiniai, klausant sunkiojo metalo, tačiau „DVAR“ nieko bendro su metalu neturi.
Kiek vėliau grupės fanai puolė į paniką, nes jų artimieji bei naminiai gyvūnėliai pradėdavo sirgti, o draugų gyvenimai baigdavosi tragiškai, vos pradėjus klausyti „DVAR“.
Legenda apie „DVAR“ vis plito. Kad ir kaip kvailai gali pasirodyti, plintantys gandai tik masino žmones įsigyti grupės albumus. Ypač „Raii“.
Po poros metų, internete pasirodė pirmasis „DVAR“ gerbėjo tinklalapis apie pamėgtą grupę. Asmuo, pasivadinęs Shadow Angel, aprašė gausybę keistų įvykių, kuriuos jam teko patirti nuo tada, kai susidūrė su grupe „DVAR“.
Tinklalapis buvo paprastas, sudarytas iš kelių įrašų ir didelės grupės apžvalgos. Panašu į paprastą blogą, atnaujintą iki 2000-tųjų metų.
Štai kelios Shadow Angel įrašų ištraukos:
„Praleidau daugybę bemiegių naktų, kol galiausiai nusprenžiau prisėsti, ir parašyti apie „DVAR“. Vis iš naujo ir iš naujo permąstau viską, kas nutiko man ir mano šeimai nuo tada, kai į savo rankas pirmą kartą paėmiau „Raii“.
Sverdamas visus už ir prieš, aš vis klausiu savęs, ar išvis publikuoti šią informaciją, ar sieti ją su „DVAR“… Galbūt visi tie tragiški įvykiai - tik nemalonūs atsitiktinumai, ir „DVAR“ čia niekuo dėti?“;
„Albumo įžanga atveria langą į „DVAR“ pasaulį – neišgydomą pasaulį, kuriame net paprasčiausiai šypsenai nėra vietos. Karaliauja tik liguistas juokas, taip dažnai naudojamas vokalisto, atskleidžiantis aukščiausio laipsnio beviltiškumą.
Daugiau tokių albumų kaip „Raii“ greičiausiai nėra – tik jis vienas sugeba per keletą minučių sukurti visišką nusivylimą.“;
„Keistas dalykas: nors mano artimiausi draugai bei giminės paliko mane, „DVAR“ ir „Raii“ įtraukia mane vis labiau ir labiau.
Jų muzika atskleidžia naujus veidus, kurie būna iš pirmo žvilgsnio nepastebimi. Aš padariau juos dievais, aš garbinu juos... Nors mano sveikata prastėja, imuninė sistema silpsta, ir pritraukiu kiekvieną įmanomą ligą, pastebėjau, kad vienintelė priežastis, kodėl vis dar tebesu čia, fiziniame pasaulyje, yra ženklas.“
Deja, Shadow Angel labai ilgai nebeatnaujina tinklapio: jis paslaptingai dingo kaip ir tikrieji „Raii“ atlikėjai. Kad ir kaip ten būtų, „DVAR“ nuomonė šiuo klausimu yra žinoma: jie teigia, jog platinti „Raii“ buvo klaida, nes, visų pirma, tie įrašai nebuvo skirti jokiai auditorijai.
Nepaisant gandų, kuriuos sukėlė kasetės išleidimas, tikrai sėkmingais „DVAR“ darbais laikomi singlas „Taai Liira“ bei LP „Piirah“. Tikras pragariškų energijų gerbėjas galėtų sulyginti jų muziką su sprogimu.
Vokalisto balsas šnabžda velniškus užkeikimus ir klykauja kažką nesuvokiamo žmogaus ausiai: dar niekad negirdetus fonetinius garsus, primenančius vokiečių, arabų, japonų bei hebrajų kalbas tuo pačiu metu.
Kai kurie teigia, kad taip kalbėta vienoje iš senovinių kalbų... Taigi, kokia kalba iš tikrųjų kalba „DVAR“?
Tarp gyvuojančių ir nebeegzistuojančių kalbų dar yra tarpinės – „nežmogiškosios“ – kalbos, kilusios iš „kitų sferų“. Jų pagalba 1584m. Krokuvoje (Lenkija) alhemikas ir magas Johnas Dee, asistuojamas mediumo Edwardui Kelly, gavo „angelų pranešimus“.
Jiems buvo pristatyta keista, nepažįstama kalba su paaiškinimais, kaip ją suprasti... Yra žinoma „Book of Enoch“ („Enucho Knyga“), skirta senovės patriarchų kalboms su angelais suprasti.
Naujoji kalba susuko galvas daugeliui Europos mistikų. Nemažai jų bandė išspręsti enuchinių laiškų galvosūkį, bet angelų kalba vis tiek liko mįslė.
Bet nėra abejonių, kad „DVAR“ kalba – tikrai ne paprasčiausias abėcėlės mišinys. Ir štai kodėl...
Pavyzdžiu, kurį būtų galima iššifruoti, imkim vieną iš „DVAR“ pagrindinių žinučių – „Taai Liira“. Jeigu „taai“ skaitytum iš kitos pusės, gautum „iaat“. IAAT yra magiškas simbolis, sudarytas iš keturių elementų inicialų. Tai: Ignis (Ugnis), Aer (Oras), Aqua (Vanduo) bei Terra (Žemė). Senovės alcheminiai raižiniai dažnai siejo šį žodį su saulės simboliu bei fraze „I am the Gift of God“ („Aš esu Dievo dovana“).
Būna, jog žmonės, klausantys „Taai Liira“ bei „Piirrah“, ima jausti bevardę baimę be jokios matomos priežasties. Jie jaučia tarsi kambarys staiga persismelktų kažkokia priešiška energija. Ar tai irgi laužta iš piršto?
Senovės laikais žyniai tikėjo, jog kiekvienas žodis yra persismelkęs tam tikra energija. Ir, jei mes skaitysime žodį iš kitos pusės, tai yra šansų, jog energija taip pat pasidarys atvirkščia...
„DVAR“ – tai tikrovė iš kito matavimo
„DVAR“ buvo astralinis sutvėrimas, atkeliavęs iš sapnų. Šiandien miegas peržengė ne tik religijos, bet ir mokslo ribas. Knygynai siūlo dešimtis, šimtus knygų su praktiniais patarimais, kaip kontroliuoti sapnus.
Manipuliuojant sapnais, galima keisti realybę, daryti įtaką savo jausenai. Sapnais manipuliuojama įvairiai: per hipnozės seansus, per muziką…

Renkant informaciją apie „DVAR“, interneto forume pamačiau šią žinutę: „...mano draugė skundėsi dėl „DVAR“. Jos draugė buvo suvažinėta traukinio savo gimtadienio dieną, savo draugų akivaizdoje. Prieš šį atsitikimą, visi jie sapnavo, kad šis įvykis nutiks.“
Ar gali kūrybinis muzikos grupės „DVAR“ darbas būti susijęs su šiuo nelaimingu atsitikimu? Niekad šito nesužinosim. Tik yra tikima, jog žmonės, esantys už šio projekto, girdėjo Dvar balsą, ir juo pasekė.
Patys muzikantai informavo, jog jie nieko neprideda nuo savęs, taigi Dvar skelbiama žinia išlieka autentiška: „Kiekvienas naujas „DVAR“ albumas yra nauja progreso stadija, vedanti į pagrindinį tikslą.“
Delfi.lt


O dabar keli jų muzikos įrašai :

https://www.youtube.com/watch?v=Fl5dvRphWPw (teremiah kruh)

https://www.youtube.com/watch?v=J4721RnFzSQ&feature=related (Ya kah ta kah)

https://www.youtube.com/watch?v=i5KORjVtczU&feature=related (Iriis).


Informacija imta iš http://linksmas.net/dvar-t22557.html
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://ggoi.forumlt.com
karamelle
Mamutas
Mamutas
avatar

Pranešimai : 790
Amžius : 21

RašytiTemos pavadinimas: Re: DVAR   Pir. 01 04, 2010 9:05 am

Baisu sokas Parašykit, kas drysot paklausyti jų muzikos? Aš tai neklausysiu :silent:
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
glamour
Administratorė
Administratorė
avatar

Pranešimai : 1452

RašytiTemos pavadinimas: Re: DVAR   Pir. 01 04, 2010 11:13 am

lol Kelias sekundes, paskui be garso paveiksliukus pažiūrėjau.
Karamelle, nebijok, čia juk tas pats, kaip visi tie oniniai ''jei neišsiūsi per 5 val šio pranešimo iš spintos išlys lėlė ir tave papjaus...''
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://ggoi.forumlt.com
Akvilė.
Bičiulis
Bičiulis
avatar

Pranešimai : 1269
Amžius : 21

RašytiTemos pavadinimas: Re: DVAR   Pir. 01 04, 2010 11:15 am

Kodėl tik kelias sekundes?
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://ggoi.forumlt.com
glamour
Administratorė
Administratorė
avatar

Pranešimai : 1452

RašytiTemos pavadinimas: Re: DVAR   Pir. 01 04, 2010 11:20 am

Išsigandau to varnos knarksėjimo :oops: tu bandei?
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://ggoi.forumlt.com
Akvilė.
Bičiulis
Bičiulis
avatar

Pranešimai : 1269
Amžius : 21

RašytiTemos pavadinimas: Re: DVAR   Pir. 01 04, 2010 11:29 am

Neeee ir nebandysiu... :pale:
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://ggoi.forumlt.com
glamour
Administratorė
Administratorė
avatar

Pranešimai : 1452

RašytiTemos pavadinimas: Re: DVAR   Pir. 01 04, 2010 11:35 am

Kodėl?
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://ggoi.forumlt.com
Akvilė.
Bičiulis
Bičiulis
avatar

Pranešimai : 1269
Amžius : 21

RašytiTemos pavadinimas: Re: DVAR   Pir. 01 04, 2010 11:40 am

Nežinau kaškaip nesinori... 🇳🇴
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://ggoi.forumlt.com
glamour
Administratorė
Administratorė
avatar

Pranešimai : 1452

RašytiTemos pavadinimas: Re: DVAR   Pir. 01 04, 2010 11:44 am

pasitenkines. Bet juokinga ta muzika xDDD Kvar kvar ;D
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://ggoi.forumlt.com
Akvilė.
Bičiulis
Bičiulis
avatar

Pranešimai : 1269
Amžius : 21

RašytiTemos pavadinimas: Re: DVAR   Pir. 01 04, 2010 11:45 am

xDD
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://ggoi.forumlt.com
Guest
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: DVAR   Pir. 01 04, 2010 12:54 pm

Čia kaip Mcferinas tik dar žiauriau lol
Atgal į viršų Go down
glamour
Administratorė
Administratorė
avatar

Pranešimai : 1452

RašytiTemos pavadinimas: Re: DVAR   Pir. 01 04, 2010 12:57 pm

Klausei?
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://ggoi.forumlt.com
Guest
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: DVAR   Pir. 01 04, 2010 1:00 pm

JO.Kažkoks kranklys lol,Vos prisiminus ištinka juojo priepolis :lol: Gal čia ta muzika mane taip veikia??? :cyclops:
Atgal į viršų Go down
glamour
Administratorė
Administratorė
avatar

Pranešimai : 1452

RašytiTemos pavadinimas: Re: DVAR   Pir. 01 04, 2010 1:06 pm

Tikriausiai. Visą klausei? lol
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://ggoi.forumlt.com
Guest
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: DVAR   Pir. 01 04, 2010 1:08 pm

Ne.Neištvėriau :lol: Vos nuo lovos nenukritau :lol: Kran,kran.
Atgal į viršų Go down
glamour
Administratorė
Administratorė
avatar

Pranešimai : 1452

RašytiTemos pavadinimas: Re: DVAR   Pir. 01 04, 2010 1:08 pm

Čia iš juoko ar iš baimės?
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://ggoi.forumlt.com
Guest
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: DVAR   Pir. 01 04, 2010 1:14 pm

Iš juoko :lol: Bet ta muzika kažkokia grėsminga,tragiška 😢 Tos varnos tokios baisios
Atgal į viršų Go down
glamour
Administratorė
Administratorė
avatar

Pranešimai : 1452

RašytiTemos pavadinimas: Re: DVAR   Pir. 01 04, 2010 1:15 pm

Man irgi, noris juoktis, bet vidui baimė, nerimas, dabar negerai jaučiuosi.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://ggoi.forumlt.com
Guest
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: DVAR   Pir. 01 04, 2010 1:18 pm

Toks jausmas ,kad ir mano degus veikia 😢 taip galiai susigūžė kampe abi.Taip norisi juoktis,bet kažkaip baisu
Atgal į viršų Go down
Guest
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: DVAR   Pir. 01 04, 2010 1:33 pm

Man skrandį verčia...Siaubinga.Ta trečia "daina"manęs vos nesuvimdė...Taip baisu...Negera...Noriu daugiau nieko negirdėt,mane tuoj vėl ištiks depresija
Atgal į viršų Go down
karamelle
Mamutas
Mamutas
avatar

Pranešimai : 790
Amžius : 21

RašytiTemos pavadinimas: Re: DVAR   Pir. 01 04, 2010 1:37 pm

Žiauru :shock: Tai ta muzika tikrai veikia
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Guest
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: DVAR   Pir. 01 04, 2010 1:51 pm

karamelle ar tu bent klausei? :x Tokia muzika varo iš proto atrodo ,kad vietoj mirsi.Paklausyk trečio įrašo...
Atgal į viršų Go down
karamelle
Mamutas
Mamutas
avatar

Pranešimai : 790
Amžius : 21

RašytiTemos pavadinimas: Re: DVAR   Pir. 01 04, 2010 1:58 pm

Nee ačiū neklausysiu :|
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Guest
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: DVAR   Antr. 01 05, 2010 1:32 am

Nu paklausyk,tik kelias sekundes merkia aki
Atgal į viršų Go down
glamour
Administratorė
Administratorė
avatar

Pranešimai : 1452

RašytiTemos pavadinimas: Re: DVAR   Antr. 01 05, 2010 1:51 am

Mera, jei išdrįsiu, gal aš paklausysiu. Bijau... bet kartu ir smalsu,... tikriausiai bus kaip visada, smalsumas nugalės...
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://ggoi.forumlt.com
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: DVAR   

Atgal į viršų Go down
 
DVAR
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Gyvūnų gerbėjų organizacija :: Floodas kiaurą parą :: Muzika-
Pereiti į: